IDONA

home / prezentácia

Spoločnosť IDONA (od roku 1989) vyrába a zariaďuje atypické interiéry hotelov, kancelárie, bankové inštitúcie a iné priestory, kde vzniká potreba zladiť myšlienky architekta s výrobným procesom za účelom vytvorenia individuálneho štýlového interiéru.

 

IDONA  s tímom 48 skúsených špecialistov výrobne disponuje kvalitnými technológiami na báze CNC strojov. Súčasťou spoločnosti je aj oddelenie projekcie a technickej prípravy výroby, kde projektanti po konzultáciách s architektom projektom pripravujú výrobnú dokumentáciu každého prvku. Dokumentácia je archivovaná minimálne 10 rokov.

 

Spoločnosť je od roku 2004 držiteľom certifikátu podľa normy ISO 9001:2000 v oblasti „Návrh a výroba nábytku a zariaďovanie interiérov.“

V roku 2007 sa IDONA stáva držiteľom certifikátu ISO podľa novšej normy ISO 9001:2008.

 

O kvalite produktov značky IDONA svedčia aj ocenenia rôznych odborných komisií, napr.:

  • Uznanie v celoštátnej súťaži Národná cena za dizajn 2003
  • Cena prezidenta európskej nábytkárskej asociácie /U.E.A./ na výstave Nábytok a bývanie 2003
  • Ceny veľtrhu Nábytok a bývanie v rokoch 2003, 2004, 2005, 2006, 2008 a 2009 za vystavené exponáty hotelového a kancelárskeho nábytku.

IDONA disponuje integrovaným systémom riadenia spoločnosti na zabezpečenie vysokej úrovne  kvality výrobkov, bezpečnosti a ochrany zdravia zamestnancov pri práci, s akcentom na zníženie záťaže životného prostredia (priorita pri dosahovaní úspešnosti a prosperity), čím sa zvyšuje konkurencieschopnosť na tuzemskom i zahraničnom trhu.

 

Štandardná záruka na všetky výrobky je 36 mesiacov.

 

Ďalších 60 mesiacov garantujeme pozáručný servis s možnosťou doobjednania nábytku. Samozrejmosťou je montáž nábytku priamo u zákazníka.

> Prezentácia na stiahnutie vo formáte PDF.